Mani sauc Emīlija Bogdānova. Mana draudzība ar fotokameru aizsākās pirms 14 gadiem. Ātri vien fotografēšana no hobija pārtapa sirdslietā un pat darbā. Cik gan daudzi savu darbu var nosaukt par patiesu vaļasprieku? Es to viennozīmīgi varu!

Visu nepieciešamo par un ap foto esmu apguvusi pašmācības ceļā, tāpēc nepievēršu tik lielu uzmanību fotografēšanas standartiem, bet gan intuitīvi vados pēc tā brīža sajūtām un apstākļiem, kas fotogrāfijā tverto mirkli atspoguļo vispatiesāk. Visvairāk mani aizrauj pāru, kāzu un portretu fotosesijas, jo tieši šajās fotosesijās, koriģējot modeļus un izvēloties piemērotāko vietu un gaismu, visplašāk varu izpausties, īpaši, ja tas notiek dabā! Svarīgākais, ko fotogrāfijā vēlos iemūžināt ir emocijas, dabiskums un noskaņa, tāpēc galvenokārt strādāju ar dienas gaismu dabīgā vidē - dabā vai pie klienta mājās. Tieši dienas gaisma vislabāk izcels smalkās detaļas, emocijas un piešķirs fotogrāfijai tik īpašo noskaņu.

Vienmēr palīdzu, dalos ar padomiem un ieteikumiem kā vislabāk sasniegt kvalitatīvu un skaistu gala rezultātu, tādejādi cenšos iedrošināt izvairīties no klišejiskām un cilvēku pūļiem pārpildītām vietām, labāk izvēloties brist cauri pļavām, ūdeņiem un mežiem, jo tādējādi spēsi vislabāk atbrīvoties un tā kopā paveiksim skaistu, dabisku mirkļu un sajūtu pilnu darbu, kas gala rezultātā priecēs acis gan Tev, gan Taviem tuviniekiem!

Un priecāšos attēlot arī Tavu fotosesiju vai īpašo kāzu dienu stāstā!